قدرداني رئيس‌جمهور از قهرمانان تيم ملي فوتبال

رئيس جمهور در پيامي خطاب به " ورزشكاران و قهرمانان سربلند تيم ملي فوتبال!" نوشت: شما عزيزان كه براي تحقق روياهاي يك ملت بزرگ جنگيديد و با خودباوري قابل تحسين سرافراز شديد؛ افتخار آفرين ملتي هستيد كه نامش با قهرماني و پهلواني سرشته شده و قدردان فداكاري ورزشكاران خود است.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، رئيس جمهور در پيامي به " ورزشكاران و قهرمانان سربلند تيم ملي فوتبال!" ، ضمن تقدير و تشكر از تمامي دست اندركاران، مربيان فكور به‌ويژه سر مربي ارزنده تيم، و يكايك فوتباليست هاي عزيز تاكيد كرد: شما عزيزان كه براي تحقق روياهاي يك ملت بزرگ جنگيديد و با خودباوري قابل تحسين سرافراز شديد؛ افتخار آفرين ملتي هستيد كه نامش با قهرماني و پهلواني سرشته شده و قدردان فداكاري ورزشكاران خود است.
 
متن پيام حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني به اين شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحيم
 ورزشكاران و قهرمانان سربلند تيم ملي فوتبال!
درود و سپاس خدا بر شما جوانمردان غيرتمند و با صلابت كشورمان كه با همت، هوشمندي و بازي هاي درخشان خود در رقابت هاي جام جهاني 2018 روسيه، جلوه ديگري از ملتي يكپارچه، اميدوار و پرتلاش را در برابر ديدگان جهانيان به نمايش گذاشتيد.
شما عزيزان كه براي تحقق روياهاي يك ملت بزرگ جنگيديد و با خودباوري قابل تحسين سرافراز شديد؛ افتخار آفرين ملتي هستيد كه نامش با قهرماني و پهلواني سرشته شده و قدردان فداكاري ورزشكاران خود است.
اينجانب از تمامي دست اندركاران، مربيان فكور به‌ويژه سر مربي ارزنده تيم، و يكايك فوتباليست هاي عزيز تقدير و تشكر مي كنم و موفقيت روزافزون ورزشكاران كشور را در عرصه هاي مختلف ورزشي، از درگاه خداوند بزرگ مسالت دارم.
حسن روحاني
رئيس جمهوري اسلامي ايران

 

منبع : ورزش 3ات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 1397/4/5  ] [ 08 ] [ sportnews ]
[ ]
[ ]