آ اس رم از بارسلونا شكايت مي كند؟

مونچي، مدير ورزشي آ اس رم، اعلام كرد كه جالوروسي در مورد به هم خوردن انتقال مالكوم به اين باشگاه و رفتن اين ستاره برزيلي به بارسلونا، اقدام قانوني خواهد كرد.
به گزارش "ورزش سه"، بوردو شب گذشته اعلام كرد كه براي انتقال مالكوم به رم، با اين باشگاه بر سر مبلغ 38 ميليون يورو به توافق رسيده اما خيلي زود باشگاه بارسلونا وارد ماجرا شد و با انتقالي 41 ميليون يورويي، اين بازيكن را به خدمت گرفت؛ اتفاقي كه باعث عصبانيت رمي ها شده است.
مونچي به تلويزيون اختصاصي رم گفت:" من براي آنچه رخ داد، بسيار متاسفم. من معتقدم كه ما با بوردو به توافق كامل رسيديم و حتي پيشنهاد بالاتري براي انجام انتقال داديم.
رئيس باشگاه جيمز پالوتا تصميم گرفت كه بهترين پيشنهاد ممكن را ارائه كند اما وقتي خريد اين بازيكن تبديل به يك حراجي شد، ما تصميم گرفتيم از آن بيرون بياييم. اگر بازيكني بخواهد به رم بيايد، فوق العاده است اما اگر نخواهد بيايد، ما هم او را نمي خواهيم.
به هواداران قول مي دهيم كه سخت كار كنيم تا بازيكني در اندازه هاي مالكوم و حتي بهتر از او بخريم. اكنون باشگاه در حال بررسي شرايط براي انجام اقدام قانوني است. درست است كه چيزي امضا نشد اما پيام هاي زيادي بين نمايندگان باشگاه ها و رئيس آنهاست كه ارزش بررسي كردن را دارد."

منبع : ورزش 3موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آ اس رم از بارسلونا شكايت مي كند؟،
[ ۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۴:۲۴ ] [ مصطفي حيدري ]
[ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]