اخبار مبهم درباره تكليف تيام و جپارف در جلسه فتحي با شفر

برخي رسانه ها و خبرگزاري هاي داخلي خبرهايي درباره توافق فتحي و شفر درباره تيام و جپارف منتشر كرده اند كه هيچ منبع و اطلاعات مشخصي ندارد و تنها سعي شده اوضاع عادي جلوه داده شود.
به گزارش تابناك ورزشي، گفته مي شود سرپرست جديد باشگاه استقلال در جلسه امروز خود با سرمربي اين تيم به جمع‌بندي‌هايي درباره تمديد قرارداد مامه تيام و سرور جپارف رسيده است اما هنوز هيچ جزيياتي درباره چگونگي اين توافق به بيرون داده نشده و خبر بسيار گنگ و مبهم است!

اميرحسين فتحي سرپرست جديد باشگاه استقلال به همراه امين نوروزي معاون پزشكي باشگاه صبح روز جمعه در كمپ تمريني استقلالي ها حضور يافته و در جلسه اي با سرمربي تيم و سرپرست تيم شركت كردند. در اين جلسه كه گفته شده در فضاي مثبت و صميمانه اي برگزار شده است، ادعا شده كه ايده هاي سرمربي و سرپرست جديد باشگاه بسيار به يكديگر نزديك است! اين در حالي است كه استقلال در آستانه ليگ هجدهم هنوز ستاره هايش را ندارد.
در اين جلسه درباره برنامه ها و گام هاي بعدي تيم در روزها و هفته هاي پيش رو دو طرف با يكديگر گفت و گو كردند اما موضوع اصلي كه هواداران منتظر روشن شدن آن هستند بحث وضعيت تيام و جپاروف بود كه تنها گفته شده دو طرف به جمع بندي خوبي(!) در خصوص مسايل باشگاه و برنامه هاي آينده دست پيدا كردند! 
اين جملات نامشخص و مبهم بر نگراني هواداران استقلال افزوده است و بيم آن مي رود كه آبي ها اين دو بازيكن خارجي شان را نيز در آغاز فصل در اختيار نداشته باشند. كابوسي كه با ارقام بالاي درخواستي اين مهره هاي خط مياني و حمله، بسيار به حقيقت نزديك شده است و ديگر تنها يك احتمال نيست.

 

منبع : تابناك ورزشيموضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اخبار مبهم درباره تكليف تيام و جپارف در جلسه فتحي با شفر،
[ ۳۰ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۹:۱۲ ] [ مصطفي حيدري ]
[ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]