آ اس رم از بارسلونا شكايت مي كند؟

مونچي، مدير ورزشي آ اس رم، اعلام كرد كه جالوروسي در مورد به هم خوردن انتقال مالكوم به اين باشگاه و رفتن اين ستاره برزيلي به بارسلونا، اقدام قانوني خواهد كرد.
به گزارش "ورزش سه"، بوردو شب گذشته اعلام كرد كه براي انتقال مالكوم به رم، با اين باشگاه بر سر مبلغ 38 ميليون يورو به توافق رسيده اما خيلي زود باشگاه بارسلونا وارد ماجرا شد و با انتقالي 41 ميليون يورويي، اين بازيكن را به خدمت گرفت؛ اتفاقي كه باعث عصبانيت رمي ها شده است.
مونچي به تلويزيون اختصاصي رم گفت:" من براي آنچه رخ داد، بسيار متاسفم. من معتقدم كه ما با بوردو به توافق كامل رسيديم و حتي پيشنهاد بالاتري براي انجام انتقال داديم.
رئيس باشگاه جيمز پالوتا تصميم گرفت كه بهترين پيشنهاد ممكن را ارائه كند اما وقتي خريد اين بازيكن تبديل به يك حراجي شد، ما تصميم گرفتيم از آن بيرون بياييم. اگر بازيكني بخواهد به رم بيايد، فوق العاده است اما اگر نخواهد بيايد، ما هم او را نمي خواهيم.
به هواداران قول مي دهيم كه سخت كار كنيم تا بازيكني در اندازه هاي مالكوم و حتي بهتر از او بخريم. اكنون باشگاه در حال بررسي شرايط براي انجام اقدام قانوني است. درست است كه چيزي امضا نشد اما پيام هاي زيادي بين نمايندگان باشگاه ها و رئيس آنهاست كه ارزش بررسي كردن را دارد."

منبع : ورزش 3موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آ اس رم از بارسلونا شكايت مي كند؟،

ادامه مطلب
[ ۳ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۴:۲۴ ] [ مصطفي حيدري ]
[ نظرات (0) ]

فيناليست شدن ياران طارمي در جام صلاله

تيم الغرافه در حضور يك نيمه‌اي ملي‌پوش ايراني خود برابر النصر عمان به برتري رسيد.

به گزارش "ورزش سه"، تيم الغرافه پس از پشت سر گذاشتن نخستين مرحله آماده سازي پيش فصل در هلند، از روز چهارشنبه هفته قبل راهي عمان شده تا علاوه بر ادامه تمرينات، در تورنمنت چهارجانبه صلاله هم حضور پيدا كند.
 
الغرافه عصر امروز در نخستين مسابقه خود در مرحله نيمه نهايي تورنمنت صلاله عمان، در استاديوم السعاده مقابل النصر عمان قرار گرفت كه مهدي طارمي به دليل دير اضافه شدن به تمرينات الغرافه، جزو نفرات ذخيره تيمش در ابتداي مسابقه بود.
 
جدال الغرافه و النصر عمان در ۴۵ دقيقه اول گلي در پي نداشت ولي از شروع نيمه دوم با ورود مهدي طارمي به زمين، تيم قطري نمايش هجومي‌تري ارائه كرد و موفق شد با برتري ۲ بر صفر اين مسابقه را به سود خود به پايان رساند.
 
وسلي اسنايدر، ستاره هلندي الغرافه زننده هر دو گل تيمش در اين مسابقه بود كه در دقيقه ۵۴ از روي نقطه پنالتي و در دقيقه ۷۵ روي توپ ارسالي از سمت راست زمين و رها كردن توپ توسط طارمي، توانست با ضربه فني پاي راست گلزني كند.
 
ياران طارمي روز چهارشنبه، سوم مردادماه در فينال تورنمنت چهارجانبه صلاله عمان به مصاف برنده ديدار تيم‌هاي الصفاقسي تونس و الاسماعيلي مصر مي‌روند.

 

منبع : ورزش 3موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فيناليست شدن ياران طارمي در جام صلاله،

ادامه مطلب
[ ۱ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۲:۱۳ ] [ مصطفي حيدري ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ]